Winkhaus activPilot 

ŠPIČKOVÝ DESIGN

Dokonalý tvar, funkčnost, flexibilita. Jasná orientace na design je dalším bodem, ve kterém výrobní program activPilot společnosti Winkhaus vyniká na současném trhu.

O přednostech nového systému nekompromisně přesvědčuje nadstandardní, tvarově dokonalý a náročný design, s nímž se snoubí vysoká míra komfortu při užívání, údržbě a čištění celého systému.
Winkhaus activPilot

BEZPEČNOST PŘEDEVŠÍM

Speciální novinkou kování activPilot je jeho inovativní uzavírací systém. Úplně nové uzavírací osmihrany garantují společně s modulárním systémem rámových protiplechů nadstandardní životnost a vysokou úroveň zabezpečení.

Úroveň bezpečnosti je díky tomu naprosto individuální a závisí prakticky jen na výběru odpovídajících prámových protikusů. Kromě toho lze uzavírací bezpečnostní osmihrany ručně přenastavit a seřídit tak přítlak okenního křídla k rámu v rozsahu +/– 0,8 mm, čímž docílíme optimální těsnosti i po dlouhodobém užívání okna.
Winkhaus activPilot

FUNKČNOST A FLEXIBILITA

Heslo „Flexibilita” může pro mnohé znamenat nic neříkající pojem. V našem případě je však aspektem, který se den ode dne stává stále důležitější. Flexibilita je pro nás synonymm variability řešení s důrazem na maximální spokojenost zákazníka a minimální náročnost při výrobě nebo montáži.

Také zde nabízí activPilot nepřeberné množství individuálních řešení, modifikací a úprav. Typickým příkladem flexibilního prvku je TFE (integrovaný prvek s trojitou funkcí), schopný sloužit jako pojistka chybné manipulace, přizvedávač a balkonová pojistka zároveň.